Oferujemy najnowszy sprzęt i nowoczesne usługi teleinformatyczne

Szeroki zakres usług i bogata oferta

MAKOR Computer dostarcza swoim klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Oferujemy kompletne i sprawdzone rozwiązania IT oraz usługi.

Znakiem firmowym MAKOR Computer jest wysokiej jakości sprzęt, niezawodne usługi i solidny serwis.

Oferta sprzętu komputerowego

Sprzęt komputerowy

MAKOR Computer współpracuje z największymi firmami rynku nowych technologii. Dbamy o wysoką jakość oferowanego sprzętu, dlatego wykorzystujemy komponenty wyprodukowane przez światowych liderów branży. Do ich grona należą m.in.: Intel, ASUS, APPLE, HP, CISCO, Microsoft, IBM.

Naszymi partnerami są najdynamiczniej rozwijające się platformy biznesowe, np. www.pclink.pl. Oferujemy bogaty asortyment sprzętu komputerowego i sieciowego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Zobacz pełną ofertę Dedykowane systemy informatyczne

Dedykowane systemy informatyczne

MAKOR Computer wraz z 3SI jest wieloletnim dostawcą systemów i stron internetowych.

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych. Świadczymy również usługi z zakresu tworzenia i obsługi serwisów internetowych dla klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki wachlarz usług specjalistycznych.

Charakteryzuje nas elastyczność, sprawna organizacja i bezpośredni kontakt z klientem. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi zaprojektowane na specjalny użytek zarówno małych, jak i dużych firm.

Zapraszamy do skonsultowania z nami nawet bardzo wymagających pomysłów. Na ich podstawie wykonamy nowoczesny projekt internetowy, ściśle dostosowany do potrzeb Państwa firmy.

Zobacz pełną ofertę Usługi serwisowe

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

MAKOR Computer świadczy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzętu komputerowego.

Dbamy o profesjonalizm i szybkość świadczonych usług serwisowych. Personel serwisu stanowią wysokiej klasy fachowcy. Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny specjalistyczny sprzęt, gwarantujący wysoki poziom wykonywanych usług.

Zobacz pełną ofertę do góry